Cennik

Legenda:

 • PL – Karnet ważny na wyciągach TatrySki na terenie Polski (JURGÓW: Jurgów-Ski | BIAŁKA TATRZAŃSKA: Bania, Kaniówka, Kotelnica Białczańska | KLUSZKOWCE: Czorsztyn-Ski | CZARNA GÓRA: Grapa-Litwinka, Koziniec-Ski | Szczawnica – PKL Palenica)
 • SK – Karnet ważny na wyciągach TatrySki na terenie Słowacji (BACHLEDOVA DOLINA: Ski-Bachledova)
 • Ł -lodowisko – Karnet ważny na lodowiskach TatrySki w Białce Tatrzańskiej (Lodowiska Białka); Karnet upoważnia do 1 wejścia w ciągu każdego dnia obowiązywania karnetu. Użycie karnetu na terenie lodowiska oznacza aktywację karnetu na okres jego obowiązywania.

* Średnia cena karnetu na dzień przy wyborze danej opcji sprzedażowej.
** Karnet „4 godziny po 16” obowiązuje od godziny 16:00 przez 4 godziny, od momentu pierwszego użycia. W przypadku gdy wyciąg czynny jest krócej niż  czas ważności karnetu, karnet obowiązuje do zamknięcia wyciągu.
*** KARNETY Z TERMĄ BANIA – Karnet „4 godziny + TERMA” zakupiony w okresie od 1 stycznia 2018 r. do 4 marca 2018 r. upoważnia do jednorazowego wejścia do TERMY BANIA na 3 h do Strefy Zabawy i Relaksu po godzinie 19:00 od 1 stycznia 2018 r. do 4 marca 2018 r. Oferta nie obejmuje karnetów zakupionych online, karnetów grupowych, karnetów bezpłatnych i karnetów seniorskich powyżej 75 lat.

UWAGA:

*KARNET Z TERMĄ BANIA
Karnet „4 godziny + TERMA” zakupiony w okresie od 4 listopada 2017 r. do 22 grudnia 2017 r. oraz od 05-03-2017 do zakończenia sezonu narciarskiego 2017/2018 upoważnia do jednorazowego wejścia do TERMA BANIA na 3 h do Strefy Zabawy od poniedziałku do piątku w terminie od 04-11-2017 do 22-12-2017 oraz od 05-03-2018 do 31.05.2018 dla TERMA BANIA, z wyłączeniem długich weekendów oraz świąt. Oferta nie obejmuje karnetów zakupionych online, karnetów grupowych, karnetów bezpłatnych i karnetów seniorskich powyżej 75 lat.

W dniach od 4 do 12 kwietnia z powodu przerwy technologicznej nie będzie możliwości skorzystania z karnetu w Termie Bania.

Karta czasowa obowiązuje dla 1 osoby.
Kaucja za kartę: 10zł.
Karnety TATRYSKI w walucie PLN (zł) można zakupić tylko na POLSKICH stacjach narciarskich, lodowiskach w Białce Tatrzańskiej oraz ONLINE.
Karnet TATRYSKI na terenie BACHLEDKA Ski and Sun można zakupić tylko w walucie EURO.
Karnety z uprawnieniami terminowymi można zakupić w kasach ośrodków narciarskich należących do wspólnego systemu Karnetów TatrySki oraz ONLINE za pośrednictwem strony internetowej www.tatryski.pl.

Legenda:

 • PL – Karnet ważny na wyciągach TatrySki na terenie Polski (JURGÓW: Jurgów-Ski | BIAŁKA TATRZAŃSKA: Bania, Kaniówka, Kotelnica Białczańska | KLUSZKOWCE: Czorsztyn-Ski | CZARNA GÓRA: Grapa-Litwinka, Koziniec-Ski | Szczawnica – PKL Palenica)
 • SK – Karnet ważny na wyciagach TatrySki na terenie Słowacji (BACHLEDOVA DOLINA: Ski-Bachledova)
 • Ł – Lodowisko – Karnet ważny na lodowiskach TatrySki w Białce Tatrzańskiej (Lodowiska Białka); Karnet upoważnia do 1 wejścia w ciągu każdego dnia obowiązywania karnetu. Użycie karnetu na terenie lodowiska oznacza aktywację karnetu na okres jego obowiązywania.

UWAGA:

* Średnia cena karnetu na dzień przy wyborze danej opcji sprzedażowej.
** Karnet „4 godziny po 16” obowiązuje od godziny 16:00 przez 4 godziny, od momentu pierwszego użycia. W przypadku ,gdy wyciąg czynny jest krócej niż czas ważności karnetu, karnet obowiązuje do zamknięcia wyciągu.
*** KARNET Z TERMĄ BANIA – Karnet „3 z 5 dni” lub „5 z 7 dni” zakupiony w okresie od 5 marca 2018 r. do zakończenia sezonu narciarskiego 2017/2018, uprawnia do jednorazowego wejścia do TERMA BANIA na 3 h do Strefy Zabawy od poniedziałku do piątku w okresie od 5 marca 2018 r. do 31 maja 2018r. dla TERMA BANIA, z wyłączeniem długich weekendów oraz świąt. Oferta nie obejmuje karnetów zakupionych online, karnetów grupowych, karnetów bezpłatnych i karnetów seniorskich powyżej 75 lat.

ULGI I ZNIŻKI:

 1. Uzyskanie zniżek grupowych i ulg jest możliwe wyłącznie przy zakupie kart terminowych.
 2. Karty ulgowe przysługują dzieciom do lat 10, młodzieży do lat 15 oraz seniorom w wieku powyżej 60 lat. Karty ulgowe wydawane są na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek.
 3. Dzieci poniżej 120 cm wysokości otrzymują kartę terminową bezpłatnie.
 4. Oferta jest ważna w przypadku zakupu łącznie z kartą na taki sam okres dla osoby dorosłej, do jednej karty dorosłej przysługuje jeden karnet bezpłatny.
 5. Pomiar wysokości dziecka wykonywany jest przy kasach w stroju narciarskim wraz z kaskiem (bez nart lub snowboardu).
 6. Seniorzy w wieku powyżej 75 lat, na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek, otrzymują kartę w cenie 5 PLN za każdy dzień ważności karty.
 7. Grupom od 20 osób, przysługuje zniżka na zakup kart terminowych. Przy zakupie kart ze zniżką dla grup jedna na 11 osób otrzymuje kartę w cenie 5 zł za każdy dzień ważności karty, a pozostałe osoby otrzymują zniżkę w wysokości 10%.
 8. Regulamin okresowych zniżek i promocji dostępny jest na stronie internetowej.
 9. Nieprzestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, a w szczególności używanie karty ulgowej przez osobę nieuprawnioną skutkuje utratą posiadanych na karcie uprawnień.
 10. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za inne niż wymienione powyżej zniżki udzielone przez pozostałe ośrodki TATRYSKI i zastrzega sobie prawo do odmowy honorowania karty wydanej z naruszeniem obowiązującego regulaminu.

Regulamin korzystania z karnetu TATRYSKI

Regulamin sprzedaży internetowej karnetu TATRYSKI